Payment by Zelle/Cash/Check only. No refunds. No package sharing.
| Single Class/Drop In | $25 | |
| 1 Class Per Wk Option | 4 classes (1 month) | $80 |
| 2 Classes Per Wk Option | 8 classes (1 month) | $152 |
| 3+ Classes Per Wk Option | 12+ classes (1 month) | $216 |
| Private Lessons | ||
| Private Lesson | New Student, 1st Visit | $125 |
| Private Lesson | Existing Students | $100 |
| 4 Private Lessons* | Existing Students | $320 |
| All class packages are to be used up in 5 weeks. | ||
| *Must be used up in 4 weeks |

